Školení Elektronická komunikace v Microsoft Outlook, Teams, OneDrive a další aplikace

V dnešním digitálním světě se elektronická komunikace stala klíčovou součástí pracovního života. Využití moderních technologií nám pomáhá zjednodušit práci, ale hlavně usnadnit komunikaci. Microsoft 365 je komplexní sadou aplikací, poskytující uživatelům nejen elektronickou poštu, ale také komunikační platformy, sdílení souborů a mnoho dalších užitečných funkcí, které usnadňují spolupráci a umožňují efektivní komunikaci v rámci organizace.


Využijte proto naší jedinečné nabídky – Digitálního vzdělávání v pilotní fázi a přihlaste se do nově vypsaného kurzu Elektronická komunikace v Microsoft Outlook, Teams, OneDrive a další aplikace. Školení Vám umožní získat potřebné dovednosti a sebedůvěru, abyste mohli efektivně využít všechny výhody široké škály nástrojů, které Microsoft 365 nabízí. Žijte současností, ale připravte se i na budoucnost a staňte se mistrem v elektronické komunikaci.


Náplň kurzu
Školení je koncipováno pro účastníky, kteří běžně pracují s počítačem a potřebují si nejen upevnit základy, ale zároveň se chtějí dozvědět o možnostech dalších užitečných funkcí Microsoft 365. Ukážeme, jak využívat Teams v plném rozsahu a poznáte i další aplikace. Do některých krátce nahlédnete, s jinými se seznámíte hlouběji. Jako bonus obdržíte elektronické podklady k probírané látce, dále vstup do příslušného e-learningu po dobu 6 týdnů a také možnost získání mezinárodního certifikátu ICDL profile (modul M7 – Online Essentials a modul 346 – Application Essentials).

Kurz je akreditován na MVČR.

Kdy a jak školení proběhne?
Školení probíhá formou on-line pod vedením zkušeného lektora, který je ochotný v případě potřeby každému individuálně pomoci tak, aby všichni účastníci zvládli veškeré kroky školení.
Kurz je 3denní v celkovém počtu 18 hodin čisté výuky (6 hodin / den, vždy 8:00 – 14:30 s obědovou pauzou 11:30 -12:00).

Termín školení: 

Den: hodiny:.
14.09.2023 8:00 – 14:30
21.09.2023 8:00 – 14:30
25.09.2023 8:00 – 14:30Jak se přihlásit?
Vzhledem k tomu, že kurz je podpořen EU v rámci Národního plánu obnovy, máte jedinečnou příležitost se přihlásit za velmi výhodných podmínek. Podle podmínky určené Úřadem práce, je nutné, aby pro tento pilotní projekt byla před zahájením kurzu uhrazena zálohová faktura v plné výši 915 Kč s DPH na osobu, odpovídající 18 % ceny kurzu. Standardní cena kurzu je nicméně celých 5082 Kč s DPH, zbylých 82 % zájemcům uhradí MPSV.


Přihlásit se můžete pomocí své bankovní identity, pod daným kódem kurzu v aplikaci MPSV: 

ZDE

Na kurz je nutné se přihlásit nejpozději do 14. 8. 2023. MPSV má měsíc na schválení uživatelů, a proto se možnost přihlášení ukončuje měsíc před zahájením kurzu.


V případě dotazů se neváhejte obrátit na Anetu Keszi, aneta.keszi@expinit.com +420 728 430 625.

Budeme se na Vás těšit.