AKREDITACE

Rádi bychom se s vámi podělili o novinu, která se nám v průběhu léta podařila. Nově máme akreditované on-line kurzy Microsoft Office 365, e-learning Kybernetická bezpečnost a on-line kurz Kybernetické bezpečnosti.

Konkrétně se jedná o kurzy MS O365:

  1. Webinář práce s daty v Microsoft Excel – efektivní práce v kanceláři s využitím Microsoft 365 nástrojů
  2. Webinář prezentace v Microsoft PowerPoint – efektivní práce v kanceláři s využitím Microsoft 365 nástrojů
  3. Webinář zpracování textu v Microsoft Word – efektivní práce v kanceláři s využitím Microsoft 365 nástrojů
  4. Webinář elektronická komunikace v Microsoft Outlook, Teams, OneDrive a další aplikace – efektivní práce v kanceláři s využitím Microsoft 365 nástrojů

Jednotlivé kurzy jsou rozloženy do 3 výukových dnů po 6ti hodinách. Každý účastník obdrží studijní materiály. Po dobu 6ti týdnu přístup k patřičnému E-learningu, kde své znalosti může ještě zdokonalit a po absolvování školení certifikát udělený společností EXPINIT.

Každý účastník má současně možnost získat mezinárodní certifikační doklad ICDL profile – absolvent kurzu je automaticky vybaven indexem, do kterého se certifikační zkoušky zapisují.

Kybernetická bezpečnost:

  1. Webinář kybernetická a informační bezpečnost pro koncové uživatele
  2. E-learning Informační bezpečnost – základní kurz

Oba kurzy jsou koncipované pro běžné úředníky. Úkolem kurzu je účastníka vyvarovat kybernetickým hrozbám, naučit ho bezpečnému chování v kybernetickém prostoru, rozpoznat hrozby a vědět, jak se správně zachovat při střetu s nimi.

On-line kurz je z důvodu obtížnosti a důležitosti veškerých informací rozložen do 4 dnů po 4 hodinách pro lepší soustředěnost účastníků na tuto problematiku.

V případě zájmu o naše kurzy nás prosím kontaktujte na emailové adrese: vzdelavani@expinit.com nebo na čísle 728 430 625.