Služby

Naše služby

V oblasti služeb se naše společnost zaměřuje jak na konzultační činnosti a poskytování poradenství, tak i na technické realizace zakázek v širokém spektru oblastí informačních technologií. S více, než třicetiletou zkušeností a profesionální odbornou znalostí jsou naši konzultanti zárukou, že poskytnuté řešení je vždy na nejvyšší odborné úrovni. Našim zákazníkům tak nabízíme partnera pro realizace komplexních projektů i individuálních řešení na míru.

Technologie

V rozsahu námi poskytovaných služeb se zaměřujeme zejména na konzultace v oblasti produktového portfolia našich partnerů a implementaci těchto produktů. Nicméně, díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni pokrýt i mnohá jiná technická řešení. Naši konzultanti mají kvalitní znalosti v oblastech virtualizace (Hyper-V, VMware), v oblasti networkingu (MIKROTIK, CISCO, DELL) a v neposlední řadě v dalších oblastech širokého spektra produktů na poli informačních technologií, jako jsou databázové systémy (Microsoft SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL), operační systémy (Windows server, FreeBSD, UNIX, Linux). Náš tým profesionálů je zároveň schopen poskytovat služby ať již klíčovým, nebo koncovým uživatelům v podobě Helpdesku. Všichni naši konzultanti jsou držiteli příslušných certifikací napříč portfoliem produktů, čímž garantujeme kvalitu dodávaných služeb.

Microsoft

V portfoliu produktů společnosti Microsoft vám náš tým může nabídnout konzultační služby v následujících klíčových technologiích:

 • Microsoft Windows Server
 • Microsoft Exchange Server
 • Microsoft SharePoint Server
 • Microsoft System Center Family Products
 • Microsoft Hyper-V
 • Microsoft SQL Server

V rámci technických konzultací pro tyto produkty se zaměřujeme na kompletní rozsah funkcionalit, které tyto produkty poskytují. V případě Windows Serveru můžeme zdůraznit zejména oblast Active Directory a souvisejících služeb. U produktu Hyper-V designujeme clusterová řešení na bázi standartních SAN, nebo pomocí technologie Storage Space Direct. V rámci Microsoft SharePoint se mimo běžné správy jedná zejména o provádění upgrade a migrace dat.

Citrix

Jako certifikovaný partner nabízíme v oblasti produktů Citrix konzultace pro následující technologie:

 • Citrix NetScaler
 • Citrix Virtual Apps and Desktops
 • Citrix XenServer
 • Citrix Gateway
 • Citrix SD-WAN

Provádíme návrhy a implementace virtuálních desktopových prostředí pro uživatele i servery. Implementujeme prostředky a technologie pro vzdálený přístup. Řešíme optimalizace datových přenosů v rámci WAN.

Cloud

Veškeré výše uvedené technologie máme v portfoliu i pro cloudová řešení včetně jejich specifik, které provoz v tomto režimu přináší. Zaměřujeme se zejména na implementace v prostředí Microsoft cloud, ať se jedná o plné cloudové řešení, případně o hybridní scénáře.

Helpdesk

Našim zákazníkům poskytujeme služby profesionálního helpdesku a to ve dvou rovinách:

 • Jako doplňkovou a podpůrnou službu zákazníkům, kteří své aplikace či služby provozují v cloudovém prostředí naší společnosti
 • Jako profesionální službu pro podporu koncových uživatelů zákazníka – IT Support

V obou případech jsou služby garantovány pomocí SLA a je tak zaručeno, že řešení bude akceptováno, realizováno a dodáno v pevně definovaných časových rámcích.

Partnerství

Pro zajištění dodávek služeb na profesionální úrovni a v té nejvyšší kvalitě je naše společnost partnerem klíčových hráčů na trhu informačních technologií. Tato partnerství nám umožňují čerpání výhod a benefitů, které následně uplatňujeme při realizaci zakázek pro naše zákazníky. Tím přinášíme přidanou hodnotu např. v podobě atraktivních cen za produkty či licence, nebo záruku v podobě garance, že implementované řešení je po technické stránce v souladu s doporučením výrobce. Mezi naše hlavní partnery patří:

 • Microsoft
 • Citrix
 • Veeam
 • DELL

V rámci partnerství jsme držiteli příslušných certifikací, které zaručují náš vztah na garantované úrovni.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte. Náš tým profesionálu se s vámi ochotně spojí a společně nalezneme optimální řešení.

Společnost EXPINIT se specializuje na dodávku kompletních IT řešení na míru.

Zajistíme úplnou realizaci projektu od provedení analýzy, přes vývoj až po implementaci tak, aby výsledný produkt plně korespondoval s požadavky klienta a přinášel mu maximální užitek. Každá zakázka je řízena jako projekt zkušenými projektovými manažery a je tak zajištěno, že dílo bude dokončeno v daném čase a v předem dohodnuté ceně.

Náš tým vývojářů je schopen nabídnout vývoj specializovaných řešení a splnit takřka jakékoli požadavky. Již od roku 2011 se soustřeďujeme na konzultace a vývoj řešení v oblasti ERP a DMS (Document Management System) na platformě Microsoft SharePoint a obecně jazyce C# .NET. V portfoliu námi vyvinutých řešení můžete nalézt jak programové nástroje vyvinuté přímo pro potřeby konkrétního zákazníka, tak nástroje univerzální a opakovaně nasaditelné s minimálními programovými úpravami. Naší specializací není pouze C# .NET, ale jsme schopni nabídnout vývojové kapacity i v PHP, JavaScriptu, Javě a dalších jazycích. Pokud uvažujete o vývoji klient – server aplikací jako jsou webové služby, integrační řešení, nebo mobilní aplikace, jsme ti praví, na které se obrátit. Chcete se přesvědčit? Kontaktujte nás!

Zjistěte více

Zákazníci, kteří využívají naše řešení a služby

Co naši konzultanti řeší