Školení kybernetické a informační bezpečnosti pro městské části Prahy

V předvánočním čase, kdy jsou kybernetické útoky častější, vzděláváme již druhou městskou část Prahy! První školení proběhlo pro celý Městský úřad Prahy 11, které máme úspěšně za sebou s velmi pozitivními ohlasy. V současné době pak probíhá vzdělávání Městského úřadu Prahy 3.

Samotné školení probíhá on-line a jelikož je akreditováno Ministerstvem vnitra, tak po úspěšném absolvování obdrží účastníci certifikát. Je vidět, že naši lektoři jsou lidé, kteří řeší kybernetickou bezpečnost v praxi, takže dokáží předat vědomosti, které účastníci mohou okamžitě využívat, jak v práci, tak i v osobním životě. I z dotazů je patrné, že se lidé setkávají s hrozbami v kyberprostoru častěji, než je nám všem milé. V průběhu školení je tedy vždy čas a na dotazy a rozebírání nejrůznějších incidentů. Školení jsou pak vždy nahrávána a účastníkům zpřístupněna, tak aby se k nim mohli v případě potřeby kdykoliv vracet.

Děkujeme všem našim lektorům za důležitou práci, účastníkům za aktivní přístup a zajímavé dotazy a v neposlední řadě městským úřadům za perfektní spolupráci.

V případě zájmu o akreditované školení Kybernetické a informační bezpečnosti se prosím obraťte na e-mail vzdelavani@expinit.com