Video-kurzy OFFICE 365

Podívejte se na naše video-kurzy ze série OFFICE 365.

TEAMS spojují vše do jednoho sdíleného pracovního prostoru, kde lze pracovat s firemními aplikacemi, hromadně chatovat, pořádat on-line schůzky, spouštět webové konference a mnoho dalšího.

OUTLOOK, kurz je určen všem, kteří chtějí využívat OUTLOOK – aplikaci pro správu emailů, kontaktů, úkolů, schůzek a událostí, naplno a efektivně.

WORD, víte, že můžete spolupracovat s kolegy na dokumentu v reálném čase nebo přidávat komentáře? Nebo že lze získávat při tvorbě dokumentu podklady a informace, aniž byste opustili Word, např. graf z Powerpointu kolegy?

POWERPOINT, ač nejrozšířenější aplikace na vytváření prezentací, málokdo využívá její potenciál naplno. Buďte to vy! Vytvářejte ty nejpůsobivější prezentace.

EXCEL, vytvářejte s přehledem datové tabulky, organizujte svá data, zobrazujte grafy, provádějte výpočty a další operace s daty či spolupracujte na vytvoření tabulek s kolegy. Využijte tabulkový procesor naplno díky online kurzu zpracovaného do krátkých a přehledných výukových videí.

POWER BI – Máte na starosti obchod? Power BI je pro Vás. Využijte aplikaci od Microsoft pro obchodní analýzy, která umožňuje vizualizovat data a sdílet poznatky v rámci celé organizace nebo je vložit do jiné aplikace nebo vy-publikovat na web.

ONENOTE, Poznámkový blok – mějte Vaše uspořádané poznámky vždy při ruce. Vaše nápady již nezapomenete. Dělejte si poznámky, uspořádávejte je, sdílejte, anotujte s kolegy, přidávejte poznámkám náčrtky či zvukové záznamy. A bleskurychle je vyhledávejte.

ONEDRIVE, ukládejte dokumenty na cloudové úložiště a mějte online přístup ze všech zařízení připojených k internetu včetně tabletu či teflonu. Pracujte s ONEDRIVE naplno a efektivně díky online kurzu zpracovaného do krátkých a přehledných výukových videí.